Kurumsal

kurumsal nakliyatİstanbul Evden Eve Nakliyat firması olan Aksöz Nakliyat 1993 yılından beri İstanbul merkezli yapısı ile sizlere nakliyat sektöründe hizmetler sunmaktadır. Firmamız Aksöz Evden Eve Nakliyat kurucumuz Osman AYIRKAN’nın önderliğinde ilk olarak 1993 yılında 1 kamyonetle başlatılan bu serüven bugün her türlü nakliyat ihtiyacına cevap verecek araç filosu ve profesyonel personel sayesinde Türkiye’nin önce gelen Evden Eve Nakliyat kuruluşlarındandır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Aksöz Evden Eve Nakliyat sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Misyonumuz

Evden Eve Nakliyat sektöründeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip nakliyat hizmetlerini sunmak.

Vizyonumuz

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe imza attığı kalite ile ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde lider nakliyat firması olamak.

Temel Değerlerimiz

İstanbul Nakliyat ile dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.